Deze maand verwelkomen wij Jurgen Vrieze binnen ons team als security engineer. Jurgen heeft ruim 19 jaar ervaring binnen de IT-branche en hij heeft zich de laatste jaren gespecialiseerd in IT security.
Jurgen heeft kennis en ervaring als IT en security specialist opgedaan in de medische sector. Jurgen is Certified Ethical Hacker en is CISSP gecertificeerd. De Certified Information Systems Security Professional (CISSP)-certificering is één van de meest gerenommeerde cybersecurity certifceringen voor op het gebied van security voor bedrijfcontinuïteit, het testen van security voor software ontwikkeling, uitvoeren van een security- en risicoanalyse tot netwerksecurity en -inrichtingen.
Jurgen: “Security spreekt mij aan omdat je er overal mee in aanraking komt. Met kleine maatregelen kun je al veel bereiken”. Hij zal ons team gaan ondersteunen in het uitvoeren en analyseren van security check-ups, pentests, vulnerability scans en het optimaliseren van beveiliging voor hosting en software ontwikkeling.
Jurgen vindt het leuk om zichzelf uit te dagen via diverse hack-challenges. Daarnaast is hij actief hardloper en woont hij met zijn gezin in Aalten.
Jurgen- van harte welkom in ons team. Wij wensen jou veel succes en werkplezier met deze nieuwe uitdaging!